Kitap Basımı

Kasım 22, 2020

Kitap Basım Hizmetleri

Mirhan Kitap olarak yılların verdiği tecrübe ile onlarca kitabın hazırlanması, basılması ve sonrasında dağıtımının yapılmasında rol oynadık.

Daha önce hiç kitap bastırmış olsanız da ya da kitap basım işlerine tamamen yabancı olsanız da size kitap çıkarmak için yapılması gereken tüm süreçlerde sizlere yardımcı olmak için bir telefon uzağınızdayız.

Kitabınızı yazdıktan sonra bir yazar olarak bazı kritik ve önemli noktalara dikkat etmeniz gerekmektedir. Eser sahiplerinin kitaplarının yayınlanması için doğru yayınevine başvurması, editöryel hizmetler, kapak tasarımları ve diğer destekleyici hizmetleri layıkiyle alması ile sonuçlanabilir.

Siz de bir eser sahibi olarak, kitap basım hizmeti almadan önce, öncelikli olarak elinizde tamamlanmış ve nihayete erdirilmiş bir çalışmanın olması gerekmektedir. Elinizde yazılmış bir eser varsa “kitap bastırmak istiyorum, ne yapmam gerekiyor ya da kitap yayınlamak istiyorum” sorunuzun cevabı onlarca tamamlanmış ve basılarak dağıtımı gerçekleştirmiş kitaplarımızla Mirhan Kitap’ta.

Mirhan Kitap olarak; sizlere aşağıdaki hizmetleri sunmak ve kitap basım sürecinde sizlere yardımcı olmak için hazırız:

  • Kitap Basımı için gerekli editöryel hizmetler
  • Kitap Kapak Tasarımı
  • Kitap Basımı, Yayınlanması, Çoğaltılması, Türkiye Çapında Dağıtılması ve Satışı
  • Kitap Basımı Sonrası sözleşmede belirtilen mecralarda kitap tanıtımı

 

Hazırladığınız kitabınızı bastırmak için daha detaylı bilgi almak için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Kitap basım süreçleri ile ilgili tüm merak ettikleriniz için en kısa süre içerisinde sizinle iletişim kuracağız.

Yorum Yapılmamış